فراتاک بستر خدمات مشاوره و روان شناسی آنلاین برای فارسی‌ زبانان سراسر دنیا

درباره فراتاک

صنعتی شدن و پیشرفت تکنولوژی اگرچه از بسیاری جهات موجب بهبود زندگی انسان‌ها شده اما به همان اندازه دشواری هایی را هم برای انسان ها به همراه داشته است. پیچیدگی های بیشتر زندگی، رقابت میان افراد و دولت‌ها و از همه مهمتر ضیق وقت مهمترین پیامدهای زندگی مدرن هستند. انسانها گاها در کشاکش دل‌مشغولی های زندگی فرصت نمی‌کنند آنطور که شایسته است برای خود و اطرافیان خود وقت بگذرانند، یا به آنچه ندای درونی آنهاست بپردازند. عدم توجه به این مهم در گذر زمان موجبات فرسایش روحی افراد را فراهم آورده و آنها را نیازمند توجه خاص به این مقوله می‌نماید. 

روان‌درمان گری در بین همه ملل از جمله ایرانیان از سابقه طولانی برخوردار است. به علت افزایش پیچیدگی های زندگی و به تبع آن درگیری های بیشتر روحی و روانی،  نیاز به روان درمانی در دهه گذشته افرایش چشمگیر داشته و این افزایش ادامه دارد. 

مهاجرت یکی از فرایندهای دشوار در زندگی انسان‌ها تلقی می‌شود که بسیاری از عواقب روحی و روانی آن مصون نیستند. افزایش مهاجرت در بین ایرانیان و همچنین نیاز به روان درمانگر مهاجران ایرانی از جای جای دنیا ما را بر آن داشت تا با فراتاک به یاری متقاضیان روان‌درمانی بر آییم. در تمام مراحل اعم از پرسش و پاسخ، تبادل اطلاعات، انتخاب مشاور، مشاوره آنلاین و… با شما هستیم.

تخصص کامل در حوزه روان‌شناسی

فراتاک مفتخر است خدمات خود را در بالاترین سطح در حوزه های مختلف روان شناسی و روان درمانی ارائه نماید. به این منظور، همکاری با بهترین درمانگران کشور را سرلوحه کار خود قرار دادیم تا از بهترین خدمات و بالاترین سطح رضایت مراجعان اطمینان حاصل کنیم. حال خوب شما بهترین هدیه برای ماست.

 

روان‌شناسان موفق و باتجربه

در حال حاضر بیش از بیست روان شناس خبره (دکتر و فوق لیسانس ) با مجموعه فراتاک همکاری میکنند. این متخصصان با سابقه دست کم هزار ساعت درمان بالینی ، تیم درمانگران فراتاک را در حوزه های مختلف درمان از جمله روان درمانی فردی، خانواده، کودک، سالمندی، جنسی و شغلی تشکیل میدهند.

 

تلاش برای ارتقای هر چه بیشتر پلتفرم

 از ابتدای راه همواره بر بهبود مستمر تاکید فراوان داشته ایم. از این رو فراتاک ضمن تعهد بر بکارگیری جدیدترین و بروزترین روشها، همواره از نظرات کاربران برای بهبود پلتفرم بهره برده است. تلاش کرده ایم پلتفرم فراتاک ضمن سهولت استفاده، چشم نواز و آموزنده باشد تا بهترین تجربه را برای درمان جویان و درمانگران رقم بزند. 

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop

    فراتاک برای تسهیل ارائه خدمات برای هموطنان عزیز داخل ایران امکان پرداخت ریالی ایجاد کرده است. برای استفاده از خدمات لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.