مشاوره کودک

هر کودکی سزاوار آن است تا به بهترین وجه زندگی را آغاز کند، از بهترین کیفیت آموزش و پرورش برخوردار باشد، امکان و شرایط شکوفا کردن استعداد هایش را داشته باشد تا در جوامع خود به صورت واقعی مشارکت کند. برای اينكه کودک بتواند مراحل رشد را با سلامت و شادکامی سپری کند، لازم است از برنامه ی تربیتی هدفمندی برخوردار باشد. در واقع شخصیت فرد مانند سازه ای ست که پایه‌های آن در کودکی شکل می‌گیرد و همین امر اهمیت روانشناسی کودک را دوچندان می کند. اما زمانی که صحبت از مشکلات دوران کودکی می شود، همواره والدین بسیاری هستند که در مورد مسائل مربوط به کودک خود اظهار ناتوانی می کنند.

مجموعه فراتاک، به شیوه ای خاص فراهم کننده ی خدمات تخصصی دراین زمینه به کودکان و خانواده های آن ها می باشد. همچنین در این بخش به روزترین و کارآمدترین درمان های تخصصی در زمینه مشکلات تحصیلی، اختلالات یادگیری، بیش فعالی و سایر مشکلات مربوط به مدرسه و تعامل با همسالان ارائه می شود.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop

    فراتاک برای تسهیل ارائه خدمات برای هموطنان عزیز داخل ایران امکان پرداخت ریالی ایجاد کرده است. برای استفاده از خدمات لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.