پرسش‌های متداول

ما اینجا هستیم تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم

شما در هر نقطه ای از کره زمین میتوانید از خدمات فراتاک استفاده کنید.

این امکان در مقوله ها یا حوزه های خدماتی مختلف وجود دارد، به عنوان مثال می توان همزمان از یک روانشناس کودک و یک خانواده درمانگر وقت گرفت. ولی در یک مقوله و برای یک مشکل خاص، مشاوره و روان درمانی همزمان با دو یا چند متخصص توصیه نمی شود.

بله! میتوانید جلسات را به صورت پکج های چند جلسه ای خریداری نمایید تا از نظر اقتصادی برایتان مقرون به صرفه تر باشد.

تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه میتوانید جلسه پیش رو را کنسل کرده یا زمان آن را تغییر دهید.در صورت کنسلی کمتر از ۴۸ و بیش از ۲۴ ساعت قبل از جلسه، ۵۰ درصد هزینه دریافتی مسترد میشود .در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت و یا عدم حضور بدون اطلاع قبلی، وجه دریافتی مسترد نمی‌گردد.

میتوانید با ورود به پروفایل شخصی خود در وبسایت فراتاک به درمانگرها پیام داده یا وقتهای خالی آنها را رزرو نمایید.

توصیه ما اپلیکیشن اسکایپ است. همچنین میتوانید از اپلیکیشن واتس اپ استفاده نمایید.

جلسات روان درمانی فردی در مقوله های مختلف ۴۵ دقیقه، زوج درمانی و خانواده درمانی می تواند ۴۵ دقیقه ای و یا ۹۰ دقیقه ای رزرو شود و مشاوره روانپزشکی ۳۰ دقیقه می باشد.

تا ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه میتوانید جلسه پیش رو را کنسل کرده یا زمان آن را تغییر دهید. در صورت اعلام کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت و یا عدم حضور بدون اطلاع قبلی، وجه دریافتی مسترد نمی‌گردد.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop

    فراتاک برای تسهیل ارائه خدمات برای هموطنان عزیز داخل ایران امکان پرداخت ریالی ایجاد کرده است. برای استفاده از خدمات لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.