مشاوره نوجوان

نوجوانی دوره انتقال از کودکی به بزرگسالی ست و انتقال از یک دوره ی تحول به دوره ی دیگر معمولا با فشار، تعارض و مشکلاتی همراه است. وجود تغییرات در دوره نوجوانی، مستلزم سازش یافتگی های جدیدی است که در آن فرد با تزلزل و نا امنی بسیاری رو به رو می گردد. در سال ۲۰۱۴ سازمان جهانی بهداشت WHO با انتشار گزارشی با عنوان (شانس دوم برای دهه‌ی دوم زندگی) براهمیت بازبینی رویکردهای تربیتی و آموزشی در این دوره حساس زندگی افراد تاکید نمود و اظهار داشت که یک میلیارد نوجوان، آینده ساز چند سال جهان خواهند بود و سلامت آن‌ها، سلامتی کل دنیا است.
در دوره نوجوانی، خودشناسی و درک ظرفیت های فردی اهمیت بسیار دارد چرا که مبنای تصمیم گیری های آتی در زندگی است. این مرحله از زندگی با تغییرات ذهنی و جسمی فراوان ، بلوغ جنسی، بلوغ روانی و فکری، بلوغ اجتماعی و هیجانی همراه است که نوعاً چالش هایی نظیر مشکلات تحصیلی، مسائل هویتی و جنسیتی، مسائل ارتباطی و عاطفی، کمبود عزت نفس و… را برای نوجوانان و خانواده های آنها در پی خواهد داشت.
مجموعه فراتاک به عنوان یک مرکز تخصصی «دوست با نوجوانان» قدم به دنیای پر چالش نوجوانی گذارده و با کادری مجرب در این زمینه به ارائه خدمات گوناگون از جمله آموزش های فردی و گروهی، مشاوره و روان درمانی تحلیلی، گروه های رویارویی، خودشناسی و درمانی و دوره های مختلف برای نوجوانان و والدین می پردازد.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop

    فراتاک برای تسهیل ارائه خدمات برای هموطنان عزیز داخل ایران امکان پرداخت ریالی ایجاد کرده است. برای استفاده از خدمات لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.