مشاوره مسایل جنسی و جنسیت

LGBTQIA2

سکس تراپی شامل روشهایی برای درمان مشکلات جنسی است. مشکلات جنسی عبارتند ازهر مشکلی که باعث عدم رضایت زن یا مرد (یا هر دو) از رابطه جنسی شود. تحقیقات نشان می دهد بعضا تا ۵۰ درصد افراد در طول عمر خود دست کم یک مشکل جنسی را تجربه می کنند. اما اکثر افراد به دلیل خجالت یا ترس یا ناآگاهی به سکس تراپیست مراجعه نمی کنند و مشکل آن ها لاینحل باقی میماند.

سکس تراپ ،روانشناس یا روانپزشکی است که مهارت وتخصص لازم برای تشخیص و درمان اختلالات جنسی را دارا باشد.

اکثر مشکلات جنسی ریشه در مسایل شخصیتی و گذشته افراد دارند. سکس تراپیست حتما باید بر مهارت های گوناگون روان درمانی تسلط کافی داشته باشد. بعضا سکس تراپ ها از دارو درمانی و درمان شناختی رفتاری برای درمان مراجعان خود استفاده می کنند که متاسفانه این دو روش درمانی تاثیر مثبت دراز مدتی بر مشکل مراجعان ندارد. یک سکس تراپیست خوب باید از فیزیولوژی بدن و آناتومی اندام های جنسی اطلاعات لازم را داشته باشد. در جلسات سکس تراپی درباره مشکلات رابطه جنسی با زوج صحبت خواهد شد و مهارت های لازم به آنها یاد داده خواهد شد تا ریشه مشکلات شناسایی و رفع شوند. ممکن است سکس تراپیست تمریناتی را به شما آموزش دهد که با تکرار آنها بر مهارتهای جنسی خود افزوده و در جهت رفع مشکل گام برمی دارید.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop

    فراتاک برای تسهیل ارائه خدمات برای هموطنان عزیز داخل ایران امکان پرداخت ریالی ایجاد کرده است. برای استفاده از خدمات لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.